Montaż regałów sklepowych

Zarówno w małych osiedlowych sklepikach, jak i w dyskontach czy hipermarketach odpowiednie meble ekspozycyjne wspierają obsługę klienta, pomagając budować pozytywne doświadczenie zakupowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym ToMiService oferuje Państwu montaż regałów sklepowych oraz pozostałego wyposażenia, takiego jak lady czy witryny ekspozycyjne do sklepów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Rodzaje regałów sklepowych

W zależności od potrzeb mogą nam Państwo zlecić montowanie różnego rodzaju regałów oraz lad, o budowie i funkcjonalności dopasowanej do indywidualnych wymogów Państwa sklepu. Szeroka gama rozwiązań, w które od lat wyposażamy sieci handlowe, obejmuje montaż takich konstrukcji, jak m.in.:

  • wytrzymałe i nowoczesne metalowe regały sklepowe o uniwersalnym zastosowaniu,
  • eleganckie i solidne meble z naturalnego drewna, które dodadzą Państwa sklepowi wyjątkowego i przytulnego charakteru,
  • zaprojektowane z myślą o dystrybucji prasy drukowanej regały do przechowywania i wyeksponowania czasopism, dzienników i innych publikacji,
  • wolnostojące gondole, które można swobodnie przestawiać, w zależności od potrzeb i sposobu do organizacji przestrzeni sklepowej,
  • dedykowane lady i witryny do atrakcyjnego eksponowania pieczywa i wyrobów cukierniczych.

Chętnie podejmiemy się również instalacji niestandardowych systemów regałowych, opartych o indywidualnie projektowane rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam montować wyposażenie znajdujące zastosowanie w obiektach handlowych oraz punktach usługowych z różnych, często bardzo specyficznych branż.

Montowanie regałów sklepowych – dlaczego ToMiService?

Powierzając nam montowanie regałów sklepowych, zyskują Państwo pewność otrzymania systemu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Na życzenie dostarczymy i zainstalujemy rozwiązania zapewniające bogatą swobodę konfiguracji, umożliwiającą dostosowanie wysokości półek do wymiarów i ilości produktów. Ponadto, jesteśmy w stanie stworzyć elastyczne systemy regałowe, wykorzystując moduły idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Natomiast możliwość zlecenia montażu lad, witryn oraz regałów w dowolnym kolorze z palety RAL, pozwala uzyskać perfekcyjne dostosowanie estetyki wyposażenia do aranżacji i wizerunku Państwa sklepu.

Jak wygląda usługa montażu regałów sklepowych?

Realizowany przez nas proces instalacji mebli ekspozycyjnych jest dokładnie przemyślany i precyzyjny. Doświadczony zespół fachowców przeprowadza montaż wyposażenia sklepu z dbałością o każdy szczegół, zapewniając stabilność i wieloletnią niezawodność całej konstrukcji. Jesteśmy w stanie dostosować termin oraz porę realizacji usługi do preferencji Klienta, tak aby minimalizować ewentualne przestoje w działaniu sklepu. Wszystkie etapy montowania lad lub regałów sklepowych są realizowane z najwyższą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Ile kosztuje montaż regałów sklepowych w ToMiService?

Dokładny koszt usługi uzależniony jest od kilku czynników, takich jak rodzaj i liczba regałów do montażu, stopień skomplikowania prac, lokalizacja i powierzchnia sklepu, czy konieczność wykonania dodatkowych działań. W celu uzyskania precyzyjnej wyceny na montowanie lady sklepowej lub instalację regału prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem. Precyzyjnie przeanalizujemy Państwa potrzeby, sporządzając dokładny kosztorys, uwzględniający zarówno cenę samego wyposażenia, jak i koszty transportu i czynności montażowych. Jednocześnie zapewniamy o dokładaniu wszelkich starań, aby nasze usługi były dla Państwa konkurencyjne i atrakcyjne cenowo, przy zachowaniu najwyższej jakości i profesjonalizmu na każdym etapie realizacji.

Profesjonalny montaż regałów do sklepu!

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa wykonanie lady spożywczej, klasycznego regału sklepowego czy drewnianej szafy na pieczywo, z przyjemnością podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Powierzając nam montaż wyposażenia w swoim sklepie, zyskają Państwo rzetelnie i profesjonalnie wykonaną usługę oraz wsparcie i doradztwo ekspertów, zarówno na etapie projektowania, jak i w trakcie realizacji. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis oraz bogaty pakiet wsparcia posprzedażowego. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania dla Państwa sklepu, pomagając w optymalizacji przestrzeni i efektywnej prezentacji produktów.