Montaż regałów magazynowych

Odpowiednia organizacja przestrzeni w magazynie stanowi jeden z podstawowych warunków efektywnego zarządzania przepływem towarów. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, ToMiService oferuje Państwu profesjonalne składanie oraz montaż regałów magazynowych, pomagając przedsiębiorcom optymalizować potencjał ich obiektów. Przystępne ceny naszych usług w połączeniu z indywidualnym podejściem oraz wsparciem na każdym etapie współpracy, pozwalają nam kompleksowo odpowiadać na potrzeby współczesnych firm zajmujących się sprzedażą oraz magazynowaniem rozmaitych towarów.

Profesjonalny montaż regałów magazynowych

W ToMiService doskonale wiemy, że magazyn jest sercem każdego biznesu z dziedziny handlu detalicznego lub hurtowego, dlatego oferujemy składanie regałów magazynowych, które odpowiadają indywidualnym potrzebom Państwa przedsiębiorstwa. Naszą siłą jest zespół doświadczonych, doskonale wykwalifikowanych fachowców, specjalizujących się w instalacji różnorodnych systemów składowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie dostosowywać nasze usługi oraz ich cennik do specyfiki konkretnego magazynu, niezależnie od jego rozmiaru czy rodzaju przechowywanych produktów.

Jakie rodzaje regałów magazynowych możemy dla Państwa zamontować?

Wyposażając podmioty z różnych branż w profesjonalne rozwiązania z zakresu składowania towarów, zdobyliśmy doświadczenie w montażu różnorodnych typów regałów magazynowych, co przekłada się na szeroki zakres świadczonych usług.

Regały paletowe

Stanowiące jedno z najpopularniejszych rozwiązań w magazynach regały paletowe bezpółkowe zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz dużą łatwość załadunku i wyładunku palet. Składanie tego rodzaju systemów realizujemy je w sposób szybki i precyzyjny, z gwarancją przystępnej ceny.

Regały przesuwne

Jeśli cenią sobie Państwo mobilność, systemy przesuwne będą idealnym rozwiązaniem dla Państwa obiektu. Mobilne regały magazynowe zapewniają dowolność w ustawieniu, a ich montaż przebiega szybko i bezproblemowo.

Regały ramowe

W dużych magazynach, gdzie meble do składowania ustawiane są w długich ciągach, doskonale sprawdzają się rozwiązania ramowe o modułowej konstrukcji. Powtarzający się układ słupów nośnych oraz poprzecznych belek pozwala na szybkie składanie regału, zapewniając łatwość montażu w różnego rodzaju obiektach magazynowych.

Regały półkowe

W przypadku składowania ładunków o mniejszych gabarytach warto postawić na uniwersalne rozwiązanie, jakie stanowią regały półkowe. Dzięki wykorzystaniu solidnych poprzeczek nośnych, na których montowane są półki, tego rodzaju konstrukcje łączą wszechstronność z bardzo wysoką wytrzymałością.

Jak przebiega montaż regałów magazynowych?

W przypadku indywidualnie świadczonych usług, do których zalicza się montaż regałów magazynowych, zarówno cennik, jak i przebieg prac stanowią kwestię dwustronnych ustaleń. Pierwszym krokiem jest zwykle przygotowanie miejsca do składania konstrukcji, obejmujące wykonanie niezbędnych pomiarów i oznaczeń, a także sprawdzenie miejsca pod kątem przepisów budowlanych i norm bezpieczeństwa.

Następnie przystępujemy do montowania ram, a więc metalowych elementów, tworzących szkielet regału. Ich montaż wymaga precyzji oraz uwzględnienia odpowiednich poziomów i wysokości, tak aby zapewnić stabilność i funkcjonalność całej konstrukcji.

Kolejnym krokiem jest mocowanie belek lub profili nośnych. To elementy, które są umieszczane na ramach i stanowią powierzchnię do mocowania półek lub bezpośredniego przechowywania towarów. W niektórych przypadkach regały magazynowe wymagają montażu dodatkowych akcesoriów, takich jak uchwyty, bariery zabezpieczające czy elementy ułatwiające przemieszczanie ładunków.

Po zakończeniu prac, w cenie usługi przeprowadzamy testy, aby upewnić się, że wszystkie elementy są stabilne, bezpieczne i spełniają wymagane przepisami normy. Dopiero po dopełnieniu wszelkich formalności gotowa infrastruktura przekazywana jest do użytku klientowi.

Do jakich magazynów dostarczamy i montujemy regały?

W ToMiService realizujemy składanie oraz montaż regałów do różnorodnych obiektów magazynowych, począwszy od sklepów, supermarketów i centrów handlowych, poprzez firmy produkcyjne, spożywcze i farmaceutyczne, aż po magazyny chłodnicze, archiwa oraz sektor e-commerce. Bez względu na lokalizacje oraz typ zabudowy, jesteśmy w stanie dostarczyć i zainstalować wyposażenie, które ułatwi Państwu efektywne zarządzanie zapasami oraz sprawne przeprowadzanie operacji logistycznych.

Bezpieczeństwo i doskonała organizacja magazynu z ToMiService

Jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania do specyfiki każdego magazynu, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji. Jesteśmy z Państwem od konsultacji projektowych, przez profesjonalny montaż regałów magazynowych w przystępnej cenie, kończąc na serwisie posprzedażowym. Dostarczamy rozwiązania, które przyczyniają się do efektywnego zarządzania przestrzenią i usprawniają procesy składowania dla naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!