Montaż regałów paletowych

Systemy magazynowe muszą spełniać najwyższe normy jakości. Od tego zależy bezpieczeństwo pracy przebywających w środku osób oraz sprawdzone przechowywanie towarów. Duży wpływ na powyższe kwestie ma sam montaż regałów paletowych. Warto więc powierzyć go specjalistom od składowania palet. W ToMiService przykładamy wagę do profesjonalnej realizacji w przystępnej cenie. Zobacz, jak wiele możesz zyskać na współpracy z naszą firmą.

Czym wyróżnia się fachowe przechowywanie palet?

Przede wszystkim musi mieć wystarczająco dużo miejsca do przemieszczania się ludzi i pojazdów. Projekt musi więc uwzględniać swobodną przestrzeń. W ten sposób staje się możliwe przechowywanie palet na różnych wysokościach, co przyczynia się do lepszej organizacji hali magazynowej.

Do tego dochodzi stabilność konstrukcji. Bez tego składowanie staje się niemożliwe. Dlatego podczas montażu regałów paletowych należy korzystać ze sprawdzonych rozwiązań oraz systemów pochodzących od zaufanych producentów. Nasi specjaliści doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Doświadczenie w montażu regałów paletowych

W ToMiService zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów. Mają oni szeroką wiedzę w zakresie BHP i wymogów prawnych, dzięki czemu postawione konstrukcje spełniają wszelkie standardy. Oprócz tego mogą oni pochwalić się dużym doświadczeniem przy przechowywaniu palet oraz montażu regałów paletowych. A to ma bezpośredni wpływ na sprawność czy szybkość realizacji.

W trakcie pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi. W ten sposób gwarantujemy, że system odpowiadający za bezpieczne składowanie towarów będzie cechować się wysoką jakością wykonania.

Ile kosztuje system do składowania palet na regałach?

Wycenę przeprowadzamy na podstawie kilku czynników. Najważniejszym z nich jest wielkość i liczba konstrukcji do montażu. Do tego może wliczyć się jeszcze konieczność przeprowadzenia dodatkowych prac. Właśnie przez to gwarantujemy, że składowanie palet na regałach będzie wyróżniać się atrakcyjnymi, ściśle dostosowanymi do potrzeb cenami. Przechowywanie półek paletowych staje się wobec tego racjonalnym i mało kosztownym wydatkiem.

Współpraca przy przechowywaniu palet

Zadzwoń do nas lub napisz maila, aby dowiedzieć się więcej o świadczonej przez nas usłudze. Z przyjemnością opowiemy więcej zarówno o samym przechowywaniu palet, jak i montażu regałów czy wyborze najkorzystniejszego rozwiązania w tym zakresie. Specjaliści ToMiService są do twoich usług. Dzięki temu możesz być pewny, że zamówiony przez ciebie system składowania półek paletowych faktycznie spełni wymagania.